Ev / Ana Sayfa / Türkü Sözleri Android Uygulaması

Türkü Sözleri Android Uygulaması

Bağlama sever ve türkü söylerken türkünün sözleri aklına gelmeyenleri ve en önemlisi internet paketi olmayan üyelerimizi mutlu edecek bir uygulama. Uygulamada resmen yok yok 🙂 İstediğiniz her türkünün Sözü, Hikayesi, Ozan Hayatı, Ozanlarımızın Fotoğrafları, Radyo ve daha fazlası için Bence bu uygulama her türkü severin telefonuna şart. 

 Türkü Sözleri & Türkü Dinle- ekran görüntüsü küçük resmi  Türkü Sözleri & Türkü Dinle- ekran görüntüsü  Türkü Sözleri & Türkü Dinle- ekran görüntüsü küçük resmi

  • Uygulamayı vereceğim linkten veya Google Play sitesinden Türkü Sözleri & Türkü Dinle diye aratarak kolayca bulabilirsiniz. 
  • İstediğiniz ve istemediğiniz tüm türkülerin sözlerini bulabilirsiniz bu uygulamada.
  • Bir tık ile istediğiniz türküyü kolayca indirebilir ayrıca Favori listenize ekleyebilirsiniz.
  • En önemlisi gideceğiniz yerde internet yoksa indirdiğiniz türkü sözlerini gittiğiniz yerde de kolayca uygulamadan açabilir ve bakabilirsiniz.
  • Uygulamanın içinde Türkü radyoları da bulunmaktadır. İstediğiniz kanalı rahatça dinleyebilir ve radyo uygulaması gibi arka planda da çalıştırabilirsiniz.
  • Ozanlarımızın, Halk şairlerimizin ve Unutulmaz Aşıklarımızın Hayatlarınıda atlamamış uygulamayı yapan arkadaşımız.
  • Bazen türkülerin duygu vermesi için hikayesini de bilmek gerekir. Uygulamamızda sözleriyle beraber hikayelerini de bulabilirsiniz türkülerimizin.

Şimdi yapacak tek bir şey kaldı. Uygulamayı indirmek tabi ki. Ve uygulama hoşunuza giderse asla ve asla Beğenmeyi, Paylaşmayı ve Yorum atmayı unutmayın arkadaşlar.!

Google Play link : Buradan İndirebilirsiniz

Boyut : 3 MB

Ve arkadaşlar belirteyim ki ben bu uygulamayı hiç bir reklam amacıyla yapmıyorum. Önemli olan Bağlama Sevdalısı İnsanlar bizimle beraber olsun 🙂 Zihninizi kötüleştirmeyin arkadaşlar. Kalbinizin güzelliği yüzünüze vursun.

 

Hakkında Atahan UZUN

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *